1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Tarihi Geçmemiş Ilaç Vb Yardımı !!!

Konu, 'Genel Duyurular' kısmında eL_Muhacir tarafından paylaşıldı.

 1. eL_Muhacir

  eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

    
  Şehid Hanımlarından Suriye'ye İlaç

  İMKANDER Hanımlar Komisyonunun Suriye'de yaşanan ilaç sıkıntısı için başlattıkları kampanya artarak devam ediyor.

  imkander-ilac0111.JPG

  İMKANDER'in Suriye'ye göndereceği erzak ve battaniye yardımının yanında çoğu eşini ya da oğlunu Kafkasya direnişinde kaybetmiş hanımlarımız Suriyeli kardeşleri için topladıkları ilaçların tasniflerini İMKANDER Muhacir Etüt Merkezinde hız kesmeden yapıyorlar.

  İMKANDER Hanımlar Komisyonunun başlattığı kampanyaya yoğun ilgi oldu. Birçok yerden ilaç ve sağlık malzemesi bağışı aldıklarını söyleyen komisyon üyeleri Suriye'deki direnişin bir parçası olmaktan, yaralarına melhem olabilmekten mutluluk duyduklarını bildirdiler.

  İMKANDER Başkanı Murat Özer "Suriyeli kardeşlerinin yaşadıklarını en iyi Kafkasya'da hala Rus işgaline karşı savaşanların ailelerinin anlayabileceğini, kendileri ihtiyac sahibiyken Suriyeli kardeşlerine öncelik tanıyan İMKANDER Hanımlar Komisyonunun güzel bir örneklik sergilediğini" bildirdi.

  Özer; Kafkasyalıların coğrafi ayırım yapmaksızın İslam beldelerindeki direniş gruplarına katıldıklarını ve bu sebeple Suriye'de Esed diktatörlüğü ve Rusya'ya karşı savaşan 1500'e yakın Kafkasyalı savaşçı olduğunu söyledi. Kafkasyalı hanımların tıpkı Türkiye'nin yakın tarihindeki Kurtuluş savaşındaki gibi cepheye yardımda geri durmadıklarını, ellerinden geldiği kadar direnişe katkı sağladıklarını sözlerine ekledi.

  Kampanyalarının devam edeceğini ileten komisyon üyeleri özellikle tıbbi malzemelerden sargı bezi, sakat arabaları veya narkozda kullanılan ilaçlara ihtiyac duyulduğunu, yardım yapmak isteyenlerin +90 212 488 6606 nolu telefondan İMKANDER ile iletişime girmelerini istediler.

  İMKANDER

  Basın Bürosu

  imkander-ilac0109.JPG
 2. eL_Muhacir

  eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  910_2.JPG

  910_3.JPG
  910_4.JPG

  910_6.JPG
  910_9.JPG
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş