1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Yüreğinizi En Çok Yakan Şehid Kimdir ?

Konu, 'Şehid ve Şehadet' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

1. Enfal.571

Enfal.571 Administrator Forum Yöneticisi

Seyh Ahmed yasin, Mücahid sener, Ibnul Hattab, ve türkiyeli Usame (2007) Rabbim Resulullah(sav) e komsu etsin onlari ins. tüm sehitlerimizi... (amin)
  2. ALPERHAN

ALPERHAN Islam-TR Üyesi Kullanıcı

abdülhalim sadulayew
  3. _Cangema_

_Cangema_ Islam-TR Üyesi Kullanıcı

MolCom X - Şeyh Ahmet Yasin.
  4. ebu basir

ebu basir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

konyalı mucahıt şener
  5. bir_mümin

bir_mümin Islam-TR Üyesi Kullanıcı

benimde Mücahit Şener en çok etkileyen yönüyse o yaşta böyle güçlü bir karaktere sahip olması 15 yaşında bunu için çalışmalara başlaması ve daha 19 yaşında sırf Allah rızası için canını vermesi hiç kolay bir şey değil bence ve onu izledikçe hayatını okudukca tekrar kendime geliyorum yol göstericim diyebilirim geröi biz çok geç kalmışız ama inş ona yetişiriz
  6. CanNuR

CanNuR Islam-TR Üyesi Kullanıcı

şüphesiz şehitlerimizin hepsi bizi cok etkiliyor ama benim unutamadığım sehitler Hattab ve Metin Yüksel...
  7. Hafsa binti Ömer

Hafsa binti Ömer Islam-TR Üyesi Kullanıcı

evet bende mücahit şener ...diycem ona yazılan şiirlerde beni çok etkilemişti .tabii ki bütün şehitlerimizin şehadetinden etkilenmememiz mümkün deil ... (HENÜZ ONDOKUZUNDA ...GENCECİK BİR FİDAN. FİLİZLENDİ DAĞLARDA.KATILDI KERVANINA DAĞLARLA KONUŞANLARIN VE OKUDU ÖZGÜRLÜK TÜRKÜSÜNÜ SİLAHLARI SAZ ETTİLER KURŞUNLARI BİRER NOTA KANLARI KALANLAR İÇİN TÜRKÜ OLDU DAĞLARDA...)
  8. benim

benim Üyeliği İptal Edildi Banned

ALLAH U ALEM. ŞEHADETLERİNİ,SEYYİD KUTUB,ZEYNEB GAZALİ,HASAN GAZALİ,ALİ ŞERİATİ,ŞEYH SAİD...
  9. ANTİ HARİCİ

ANTİ HARİCİ Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Şeyh ebu mus'ab ez zerkavi ( r.a )

ebu velid ( abdulaziz el gamidi ) ( r.a )

ve hattab ( r.a )
  10. sewgi

sewgi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

S.A ALLAH IN ASLANI HZ. HAMZA VE SEYH SAMİL RABBİM SEHADETLERİNİ KABÜL ETSİN BİZLERİ DE CENNETTE ONLARA KOMŞU EYLESİN(AMİN) S.A
  11. DAVA

DAVA Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Mücahid Sener ve Bilal
  12. Kaideicihad

Kaideicihad Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Hattab :(
  13. kskaya

kskaya Islam-TR Üyesi Kullanıcı

mücahid şener Allah swt onun şehadetini bereketlendirsin ondan razı olsun
  14. uvaddikum

uvaddikum Islam-TR Üyesi Kullanıcı

s a benı de en cok hattab ve ebu saad furkan kardesımız etkılemıstır rabbım bızlerı ve onları cennette komsu eylesım rabbım bızlere rahmet ve yardım etsın ALLAHUMME AMIN
  15. ebuhasanelmakdisi

ebuhasanelmakdisi Islam-TR Üyesi Kullanıcı

abdulhalim sadullayev

"Biz silahlı mücadele dışındaki yöntemlere her zaman önem verdik. Fakat barışçıl çözüm sunduğunuzda, onu kabul edecek bir taraf gerekiyor. Ruslar bu tip yöntemlere asla yanaşmıyorlar. Biz de onlara, anladıkları dilden cevap veriyoruz. Putin yıkılmaz bir kale değildir. Tarihte ondan çok daha güçlü liderler geri adım atmışlardır. Yine de kendisi bilir. Biz cihad alanlarımızı ve cephelerimizi genişleterek zafere kadar savaşacağız."
  16. Kaideicihad

Kaideicihad Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Heyt bea ne konusmus ama süper usta :D
  17. selsebil

selsebil Islam-TR Üyesi Kullanıcı

kesinlikle hattab...Allah ona rahmet etsin,şehadetini kabul etsin...
  18. yusuf

yusuf Islam-TR Üyesi Kullanıcı

selamun aleykum

rabbim cumlesinin geride biraktiklarina cehhennemi haram kilsin .. allah swt sehadetlerini kabul etsin .. cumlesini resulu ekreme komsu etsin bizleride sehid etsin ..

allahin selami rahmeti bereketi resulullah sav e temiz ailesine , arkadaslarina ve kiyamete kadar ona tabii olanlarin uzerine olsun ... allahume amin

selametle
  19. cahidee

cahidee Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamün aleyküm
    MÜCAHİD ŞENER...
  20. Sûde binti Zem'a

Sûde binti Zem'a Islam-TR Üyesi Kullanıcı

aleyküm selam
    Rabbim cümlesinin şehadetini kabul etsin...
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş