1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Yüreğinizi En Çok Yakan Şehid Kimdir ?

Konu, 'Şehid ve Şehadet' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

1. takva30

takva30 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

ALLAH cc yolunda her şehid yüreğimi yakar onlardan biri olmak için herşeyimi verebilirm
  2. Acem

Acem Üyeliği İptal Edildi Banned

Tanıdıklarımın hepsi ama özellikle Hz. Hamza r.a., Musab bin umeyr, Ahmet yasin,Metin yüksel Mücahit şener ve Furkan kardeşim.

Allah bizleride onların yanına onların katına şehadet şerbetini içirerek alsın.Amin
  3. Ebu Katade

Ebu Katade Misafir

Mücahit Şener ve Ebu Cendel...
  4. Sükun_u ArIz

Sükun_u ArIz Islam-TR Üyesi Kullanıcı

EBU CENDEL /MOSKOF MEZARLIRLIGINDAKİ TÜM ŞEHİT MÜCAHİTLER.....:(
  5. Ebukutub

Ebukutub Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Seyyid Kutup Ve Zerkavi ( Allah şehadetlerini kabul buyursun)

Seyyid Kutup ile ilgili bi not : Son mahkemesinde tağuti rejmin savunucusu hakim idam kararı vermişti.İdam edileceği gün Dar ağacının önünde seyyid kutuba sordu infazcı : Davandan vazgeç seni asmayalım.

Kutubun cevabı : Ölürümde davamdan vazgeçmem....

Uğrunda canını verebileceği bu dava ne idi ? La ilahe İllallah mefhumu...
  6. muwahhid04

muwahhid04 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Şehid Abdullah Azzam beni çok etkilemiştir,o samimiyet,davaya gönülden bağlılık,sözlerinde duranlardı onlar,Rabbim firdevsinde buluştursun onlarla inşAllah.
  7. bumerang

bumerang Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Her biri ayrı yurek sızısıdır .Birini diqerinden ayirmak cok zor Rabbim hepsinden razi olsun.......
  8. Muqarrebûn

Muqarrebûn Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ebu Musab ez-Zerkavî, Şeyh Usame bin Ladin..Bir de Molla Dadullah'ın tek ayaklı bedeni sedyede yatarken kameramanların çekim yaptığı kareyi unutamıyorum...
  9. İZZETLİ

İZZETLİ Islam-TR Üyesi Kullanıcı

şehit faruk can aslında hepsi
  10. ansar al islam

ansar al islam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

afganistada şehit olan ebu asım.abdullah azzamın hurilerin aşıkları adlı kitabında anlatılıyor beni çok etkilemişti beşden fazla okumuşumdur gene ağlarım gene.onu bi okumanızı tavsiye ederim.işte mücahid diyeceğiniz işte müslüman işte takva sahibi işte şehit diyeceğiniz bir genç
  11. ibnikayyim

ibnikayyim Islam-TR Üyesi Kullanıcı

2010 AFGANİSTANIN taze güllerİ... YUSUF (ORHAN ) , MUHAMMED FARİS, MAHMUD.......canlarını Karşılığında cenneti almak üzere Allaha satan yiğit kardeşlerim....Rabbim sizi bizlerin şefaatcisi kılsın ... dökülen kanlarınız bu dinin yeniden filizlenmesine vesile olsun...yusuf kardeşimin ALLAH KENDİ YOLUNDA BÜTÜN BEDENİMİ LİĞME LİĞME ETSİN değişi hala kulaklarımda...Rabbim Dualara nasılda icabet ediyor yeterki göz yaşı olsun yeterki samimiyet olsun...........RABBİM BİZİ BAĞIŞLA, BİZİ AFFET, BİZE MERHAMET ET, BİZİ CEHENNEM ATEŞİNDEN KORU, AYIPLARIMIZI ÖRT, HADSİZLİĞİMİZİ BAĞIŞLA...ALLAHUMME AMİİİN
  12. FatmaNeşe

FatmaNeşe Islam-TR Üyesi Kullanıcı

AMIN!
  13. ibnikayyim

.
  14. ibnikayyim

amin kardeşim amiiin...cümlemiz inş.
  15. BirMusluman

BirMusluman Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ben hattabın şehadetini evime geldiğimde öğrenmiştim vallahi günlerce üzüldüğümü bilirim o sıralar şamil basayevinde şehadeti çok yüreğimi yaktı ama ne yalan söylim akhiler vallahi Şeyh usama şehit dediler tvlerde görünce çok üzülmüştüm.:(
  16. ansar al islam

ansar al islam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

kardeş sözlerine dikkat et kahrolmak ne demek sen biliyor musun Allah seni gerçek manada kahrederse görürsün Allah korusun kardeş lütfen sözlerimize dikkat edelim çok üzülmüşün anlaşıldı beni yalnış anlama uyarmak istedim
  17. CAHİLUS

CAHİLUS Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Onlar, her şeylerini verdiler zaten.
  18. rasas

rasas Islam-TR Üyesi Kullanıcı

genellemede musab ibn umeyr
    son dönemde HATTAB
  19. ENSARİ

ENSARİ Islam-TR Üyesi Kullanıcı

benim yüreğimi yakan hep ashabın tam teslimiyetle şehadetleri aklımdan çıkmıyor,onların hayatlarını hem okuyunca,şehadetlerini hep hatırlayınca yüreğim hep sızlar..
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş